|     |  ورود به سايت |
چهارشنبه 15 مرداد 1399
DnnForge - NewsArticles
06

وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: چگونکی بهره برداری بهینه از منابع آب و خاک کشور اساسی‌ترین اولویت وزارت جهاد کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: چگونکی بهره برداری بهینه از منابع آب و خاک کشور اساسی‌ترین اولویت وزارت جهاد کشاورزی

وزیر جهاد کشاورزی گفت: اساسی‌ترین موضوع و اولویت وزارت جهاد کشاورزی چگونکی بهره برداری بهینه از منابع آب و خاک کشور است و در این خصوص مقام معظم رهبری و دولت عنایت و پشتیبانی لازم را دارند.

به گزارش تسنیم، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در بیست و ششمین گردهمایی فرماندهان پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد که امروز با حضور مقامات عالی رتبه کشور در سالن اجلاس سران برگزار شد، ضمن عرض خیرمقدم به آیت الله رفسنجانی در جمع فرزندان و یاران دیروز جبهه و جنگ افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی از بنیانگذاران این نظام بودند و نقش وافری در ایجاد این نظام ایفا کرده‌اند. همچنین حضور این مرد بزرگ و اندیشمند بزرگ در عرصه‌های سازندگی در جای جای کشور دیده می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه امروزه ما شاهد اجرای یکی از بزرگترین پروژه‌های ملی در کشور هستیم، اظهار کرد: طرح 550 هزار هکتاری احیای اراضی خوزستان و ایلام که موسسه جهاد نصر مجری آن است و آن را مدیریت می‌کند طرح بسیار عظیمی است که هم اکنون در حال اجرا است.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: امیدواریم این دوستان در سایر پروژه‌ها و برنامه‌هایی که نیاز کشور است به ویژه مشکلات آب و مسائل مربوط به آب و آبخیزداری به ما کمک کنند.

حجتی تصریح کرد:  اساسی‌ترین موضوع وزارت جهاد کشاورزی چگونکی بهره برداری بهینه از منابع آب و خاک کشور است و در این خصوص مقام معظم رهبری و دولت عنایت و پشتیبانی لازم را دارند.


تعداد مشاهده خبر: (367)
گروه خبر: اخبار کشاورزی
کد خبر: 76
  • وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: چگونکی بهره برداری بهینه از منابع آب و خاک کشور اساسی‌ترین اولویت وزارت جهاد کشاورزی